Wziął działkę i wsiadł za kierownicę

Miasto z Wizją / 20.02.2019 / Komentarze
24-letni kierowca został zatrzymany

Mężczyzna (24 lata) kierujący volkswagenem został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie na terenie Barwic. W konsekwencji rutynowa kontrola zakończyła się zarzutami.

Wczoraj (wtorek 19.02) borneńscy policjanci pełniąc służbę na terenie Barwic zatrzymali do kontroli VW Passat, którym kierował 24-letni mieszkaniec gminy Borne Sulinowo. Podczas kontroli mundurowi zabezpieczyli u mężczyzny woreczek strunowy z resztkami białej substancji. Zabezpieczona substancja po przebadaniu okazała się amfetaminą. Mundurowi przebadali również kierującego na zawartość narkotyków w organizmie z wynikiem pozytywnym. 24-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dziś młody mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania i prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Tekst: mł. asp. Anna Matys - KPP Szczecinek

Foto: Sławomir Włodarczyk