Dwóch chętnych na przebudowę ul. Wilczkowskiej

Miasto z Wizją / 01.02.2018 / Komentarze
Z Trzesieki na Świątki pojedziemy asfaltem

Jak już pisaliśmy w "budżetowej" rozmowie z burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem

jedną z tegorocznych priorytetowych inwestycji drogowych będzie remont i pokrycie dywanem asfaltowym ul. Wilczkowskiej na odcinku od ul. Staszica do zjazdu na Mysią Wyspę.

Na przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta wpłynęły dwie oferty.

- Pierwszą w kwocie 1 235 178 zł złożyła firma POL-DRÓG z Drawska Pomorskiego - mówi "Miastu z Wizją" Tomasz Kołosowski, dyrektor Wydziału Inwestycyjnego Urzędu Miasta.

- Druga oferta złożona przez firmę INFRABUD Koszalin opiewa na kwotę 1 592 901 zł.

Teraz do pracy przystąpi komisja przetargowa, która wyłoni wykonawcę inwestycji. Nosi on roboczą nazwę: "Wykonanie przebudowy ulicy Wilczkowskiej i drogi leśnej nr 8 stanowiącej przedłużenie ulicy Żeglarskiej w Szczecinku". Oprócz nawierzchni asfaltowej ulica otrzyma też oświetlenie.

Roboty powinny ruszyć w marcu i zostać zwieńczone najpóźniej do 31 sierpnia br.