IV liga: Start ligowej wiosny

Miasto z Wizją / 17.02.2024 / Komentarze
Na początek mecz zaległy z Iną Goleniów

Dla futbolistów MKP Szczecinek piłkarska wiosna w IV lidze rozpocznie się 24 lutego zaległym meczem z Iną w Goleniowie.  Natomiast tydzień później (2-3.03) do rywalizacji przystąpią już wszystkie zespoły IV ligi,.

Szczecineccy piłkarze (zagrają 18 meczów - 17 ligowych i jeden zaległy. Nasza drużyna zaprezentuje się własnej publiczności 10 razy, w meczach z: Olimpem Gościno, Orłem Wałcz, Błękitnymi II Stargard, Wieżą Postomino, Białymi Sądów, Kluczevią Stargard, Bałtykiem Koszalin, Iskierką Szczecin, Unią Dolice oraz Iną Goleniów - 15 czerwca. To będzie ostatni mecz MKP w sezonie 2023/2024.

Po rundzie jesiennej nasi piłkarze zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie zgromadzili 18 pkt. (5 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek). Stosunek bramek 27:42.