Najbliższa sobota należeć będzie do dzieci

Miasto z Wizją / 29.05.2018 / Komentarze
SAPiK i OSiR zapraszają do wspólnej zabawy w ramach powiatowych obchodów Dnia Dziecka

W najbliższą sobotę, 2 czerwca zwłaszcza najmłodszych mieszkańców czeka dzień pełen wrażeń i atrakcji. Tego dnia odbędzie się wielki piknik z okazji Dnia Dziecka. Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich mieszkańców – niezależnie od wieku - do wspólnej zabawy oraz hucznego świętowania tego wyjątkowego wydarzenia.

„Powiatowy Dzień Dziecka” odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy stadionie miejskim, a rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 12.00. W programie organizatorzy przygotowali moc atrakcji - m.in. mega park urządzeń dmuchanych, pokaz i warsztaty żonglerki, wielkie mydlane bańki i festiwal koloru. Podobnie jak w minionym roku, tak i tym razem na wszystkich czekać będzie laserowy paintball oraz coś dla fanów gier komputerowych na Playstation. Oprócz tego czekają nas pokazy szczudlarzy, malowanie buziek, zaplatanie kolorowych warkoczyków, stoisko tatuażu oraz – ulubione przez najmłodszych – ogromne klocki.

To oczywiście nie koniec niespodzianek. Każdy będzie mógł także wziąć udział w potyczkach sportowych czy odwiedzić fotobukę. Z kolei Szczecinecka Grupa Motocyklowa zaprosi wszystkich na przejażdżkę motocyklami. Na imprezie nie zabraknie również stoisk tematycznych, punktów gastronomicznych oraz wiele innych atrakcji.

Tekst, foto: Marzena Góra