Pingpongiści finiszują

• Aktualności
Miasto z Wizją / 29.05.2018 / Komentarze
To już przedostatnia tura Grand Prix Szczecinka w Tenisie Stołowym

Zakończył się przedostatni etap rywalizacji pingpongistów w Grand Prix Szczecinka 2018.

Zgodnie z przewidywaniami turniej stał na bardzo przyzwoitym poziomie oraz obfitował w wiele atrakcyjnych zagrań, które mogły zadowolić nawet najwybredniejszych znawców dyscypliny. Nie zabrakło również niespodzianek. O największą postarał się w kat. Open 15-letni kadet Szymon Milczarek (Wielim Szczecinek), który w półfinale pokonał dotychczasowego lidera Adama Radzińskiego i dopiero w finale musiał uznać wyższość faworyta zawodów Kamila Kiljanka.

Kamil po ostatniej nieobecności zaprezentował się znakomicie, pewnie zwyciężając w całym turnieju, nie tracąc przy tym żadnego seta i to on jest głównym pretendentem do zwycięstwa w całym cyklu. Kolejne miejsca zajęli: Mariusz Radziński, Andrzej Zientarski, Adam Radziński i Marcin Mikrut.

W kat. +50 po raz czwarty zwyciężył Antoni Biedziuk, który tym samym zapewnił sobie I miejsce w klasyfikacji generalnej przed rozegraniem turnieju finałowego. Tuż za nim uplasowali się: Andrzej Krawczyk, Andrzej Mysłowski, Emil Barnaś i Waldemar Kowalczyk.