Umowa podpisana. "Nocnymi" pacjentami zajmą się lekarze z Przychodni Amelia

Miasto z Wizją / 25.06.2020 / Komentarze
Świadczenia będą wykonywane w pomieszczeniach dotychczasowej Poradni Chirurgicznej przy ul. Kilińskiego

Jak wczoraj poinformowaliśmy władze szpitala wybrały nowy podmiot, który od lipca będzie świadczył usługi w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na rzecz mieszkańców naszego powiatu. Więcej na ten temat w artykule „Nocna i świąteczna opieka - był Podimed, będzie przychodnia Amelia”.

Jak poinformowała nas prezes szpitala Anna Złotowska dziś (25.06) podpisana została umowa z nowym zespołem lekarzy z Przychodni Lekarskiej „Amelia” Piotr Burgieł, którzy od lipca będą udzielać pomocy pacjentom w ramach właśnie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Zgodnie z treścią zapytania ofertowego świadczenia te miały być wykonywane w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w szpitalu przy ul. Kościuszki 38. Nastąpiła jednak zmiana docelowego miejsca przyjmowania pacjentów. Pomoc medyczna w ramach nocnej i świątecznej opieki będzie udzielana pacjentom w pomieszczeniach dotychczasowej Poradni Chirurgicznej, mieszczącej się na parterze budynku przy ul. Kilińskiego.

- Dla pacjentów oznaczać to będzie niewielką zmianę, gdyż budynek pozostaje ten sam. Nowe miejsce znajduje się na parterze, obok windy, przy przejściu do szpitala. Zmiana miejsca przyjmowania pacjentów nastąpi o północy z wtorku na środę tj. z 30 czerwca na 1 lipca – informuje Anna Złotowska, prezes szpitala. - W związku  z rozstrzygnięciem konkursu ofert Zarząd Szpitala w Szczecinku dziękuje za dotychczasową współpracę Podimed sp. z o.o. oraz Panu dr Pawłowi Szycko.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk