Blogi

17.07.2023 / Komentarze

Klechdy PiSu


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

17.07.2023 / Komentarze

Odliczanie czas zacząć


Felieton Mariusza Getki, prezesa Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

03.06.2023 / Komentarze

Ratownik pilnie potrzebny


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

23.05.2023 / Komentarze

Kasa dla pokornych


Felieton Grzegorza Grondysa, radnego Rady Powiatu Szczecineckiego

17.05.2023 / Komentarze

Czy Polska jeszcze funkcjonuje?


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

19.04.2023 / Komentarze

Kormorany na Trzesiecku - czas zacząć bić na alarm!


Felieton Mariusz Getki, prezesa Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

14.04.2023 / Komentarze

Bronią polskich lasów. Przed kim?


Felieton Grzegorza Grondysa

01.04.2023 / Komentarze

Prezes Locuta


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

19.03.2023 / Komentarze

Z czego czerpie władza?


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

25.02.2023 / Komentarze

Po co nam taka władza?


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

Blog Users

Obrazek użytkownika Tomasz Wełk

Prezes ZGM TBS Sp. z.o.o w Szczecinku

Obrazek użytkownika Marek Grzegorski

na co dzień Ratownik Medyczny odbywający staż w Szczecineckim Szpitalu. W 2013 roku ukończył studia magisterskie ze specjalizacją Medycyna Ratunkowa i Zarządzanie Kryzysowe. Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego w stopniu przewodnika , szef Szczecineckiej Akademii Ratownictwa.

Obrazek użytkownika Robert Duszyński

Robert Duszyński

Obrazek użytkownika Edyta Wojnicz

mieszkanka Szczecinka, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, nauczyciel języka polskiego, ekspert MEN oraz wieloletnia współpracowniczka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu w zakresie matur. Od 2010 roku radna Miasta Szczecinek

Obrazek użytkownika Krzysztof Zawada

Urodzony i wychowany w Szczecinku. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego.

Obrazek użytkownika Paweł Adamowski

Ur. 21 lutego 1988 r. Wieloletni mieszkaniec Koszalina, od 2013 r. szczecinecczanin. Zakochany w Szczecinku.

Obrazek użytkownika Marcin Kaszewski

Od urodzenia mieszkam w Szczecinku, tutaj mieszka cała moja najbliższa rodzina i przyjaciele.

Obrazek użytkownika Marek Bogdanowicz

Lubi aktywny wypoczynek, tenis ziemny, koszykówkę, MMA.

Obrazek użytkownika Maciej Grunt

Z zamiłowania alpinista, podróżnik i instruktor Głównej Kwatery ZHP. Zakochany w Pomorzu i wszelkich formach eksplorowania jego uroków.

Obrazek użytkownika Marcin Bocheński

Marcin Bocheński - Informatyk. Inicjator i koordynator parkrun Szczecinek, członek i działacz Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego Szczecinek. Szczecinecczanin od urodzenia. Pasjonat biegania i aktywnego wypoczynku.

Obrazek użytkownika Ryszard Pazoła

Na Osiedlu Zachód od wielu lat prowadzę wraz z żoną znany nie tylko wśród mieszkańców Osiedla Zachód, sklepik Teges skąd też znany jestem jako Pan Teges .

Obrazek użytkownika Marek Zieliński

Mam 54 lata. Urodziłem się w Wałczu, od 1970 roku jestem mieszkańcem Szczecinka.Od niemal ćwierćwiecza prowadzę działalność gospodarczą w spółce. Jak stare dobre małżeństwo. Pokochałem to miasto i jestem jego fanem.

Obrazek użytkownika Ola Wach-Guzdek

Pochodzę z Czaplinka, ale po studiach przyszło mi być mieszkanką Szczecinka z czego bardzo się cieszę.

Obrazek użytkownika Szymon Bibik

Urodzony w Szczecinku

Obrazek użytkownika Grażyna Kuszmar

Rodzina: mąż, syn Talenty/pasje: podnoszenie kwalifikacji w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego, otwarcie specjalizacji Aktywny wypoczynek: rower

Obrazek użytkownika Rafał Stasik

39 lat, wykształcenie wyższe, nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej, obecnie dyrektor szkoły - Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku, żona Monika i dwóch synów - Ksawery i Mikołaj, hobby; sport, film, muzyka

Obrazek użytkownika Danuta Wachowicz-Kram

Mieszkanka Szczecinka. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Wieloletni nauczyciel. Od 2007 r. dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 6.

Obrazek użytkownika Jerzy Kania

Urodzony w 1963 roku w Szczecinku, żonaty, dwóch synów, nauczyciel historii, dyrektor I LO im. Ks. Elzbiety w Szczecinku od 2007 roku, w samorządzie miejskim od 2007 roku, siedem lat przewodniczący KBE RM Szczecinek, 2000 r. przewodniczący Rady Miasta Szczecinek

Obrazek użytkownika Jerzy Hardie-Douglas

Burmistrz Szczecinka od roku 2005, gdy w przedterminowych wyborach (zarządzonych po rezygnacji z burmistrzowania przez Mariana Golińskiego po jego wyborze na posła) pokonał w II turze Jacka Piotrowskiego.

Obrazek użytkownika Katarzyna Dudź

Od urodzenia mieszkanka Szczecinka. Ukończona AM w Poznaniu, Wydział Lekarski, specjalizacja z chirurgii ogólnej, uprawnienia z medycyny sportowej.

Obrazek użytkownika Jakub Hardie-Douglas

Jestem urodzonym w Szczecinku sympatykiem i co raz większym entuzjastą Naszego Miasta. Przez kilka lat mieszkałem w Poznaniu studiując na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Obrazek użytkownika Małgorzata Bała

urodziła się w Szczecinku. Szkołę podstawową i szkołę średnią również ukończyła w Szczecinku. W latach 70-tych podjęła naukę w Policealnym Studium Zawodowym ,wydział Fizjoterapii w Kołobrzegu.

Obrazek użytkownika Andrzej Wdowiak

od 1989 roku związany z „wodą” w Szczecinku. Wykształcenie - mgr inż. mechanik. Dyplom Ministra Skarbu Państwa upoważniający do zasiadania w Radach Nadzorczych, Świadectwa kwalifikacyjne na stanowisku dozoru

Obrazek użytkownika MIrosław Wacławski

prawnik, współwłaściciel Kancelarii Adwokackiej - Adwokacka Spółka Partnerska „Wacławski&Tomaka-Wacławski” z siedzibą w Szczecinku.

Obrazek użytkownika Andrzej Hardie-Douglas

Przedstawiciel rocznika 94’. Człowiek ciekawy świata. Miłośnik filmów i DOBREJ muzyki. Osoba zazwyczaj muzykalna. Gitarzysta. Okazjonalnie szermierz amator. Student pierwszego roku reżyserii dźwięku (a raczej “Sound Engineering and Production”).

Obrazek użytkownika Wiesław Suchowiejko

Poseł na Sejm RP. Wieloletni Radny Miasta i Powiatu w Szczecinku. Przed objęciem mandatu poselskiego - Przewodniczący Rady Miasta i Dyrektor Zespołu Szkół Społecznych STO. Absolwent kulturoznawstwa UAM Poznań, z urodzenia (1957) szczecinecczanin.

Obrazek użytkownika Tomasz Czuk

Rodowity szczecinecczanin. Absolwent filmoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wieloletni nauczyciel języka polskiego i doświadczony samorządowiec. Od 1999 roku w administracji samorządowej.

Obrazek użytkownika Anna Szymecka

56 lat . Z zawodu jestem pielęgniarką . W zawodzie pracuję 35 lat . Od 30 moja praca zawodowa związana jest ze Szpitalem w Szczecinku na oddziale chirurgii . Bliskie jest mi dobro miasta i regionu , dlatego też zdecydowałam się wystartować w wyborach do samorządu z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Obrazek użytkownika Małgorzata Kosmalska

rodziła się 7 sierpnia 1983 roku, w Słupcy, woj. wielkopolskie. Większą część dorosłego życia spędziła w Poznaniu, gdzie ukończyła studnia na wydziale historycznym, kierunek historia, ze specjalnością archiwistyka oraz kultura późnego średniowiecza. Studia ukończyła w 2007 roku,

Obrazek użytkownika Piotr Macki

Ekonomista w Narodowym Banku Polskim w Departamencie Systemu Finansowego, wcześniej był analitykiem ds. ryzyka rynkowego w centrali Alior Banku. Absolwent Strathclyde University w Glasgow oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obrazek użytkownika Wojciech Litorowicz

adwokat, po studiach prawniczych i ukończeniu aplikacji sędziowskiej orzekał w Sądzie Rejonowym w Białogardzie a następnie w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy.

Obrazek użytkownika Piotr Misztak

Prezesa Zarządu Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

Obrazek użytkownika Janusz Rautszko

Janusz Maria Rautszko - urodzony 28 grudnia 1959 r. w Wałbrzychu. 2002 - 2006 Radny Rady Miasta Szczecinek 2006 - 2010 Radny Rady Miasta Szczecinek 2010 - Radny Rady Miasta Szczecinek.

Obrazek użytkownika Maciej Makselon

Szczecinecczanin od urodzenia. Jestem zakochany w Szczecinku i wszystkim, co jest z nim związane, począwszy od historii (www.szczecinek.org – najlepszy portal historyczny Szczecinka, polecam!) po bieżące wydarzenia i rozwój.

Obrazek użytkownika Grzegorz Grondys

Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku

Obrazek użytkownika Wojciech Smolarski

kierownik Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecinek. Absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku ochrona środowiska ze specjalnością ochrona ekosystemów lądowych.

Obrazek użytkownika Remek Grochowski

jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Interesuje się dziennikarstwem oraz fotografią. Po sześciu latach nieobecności w Szczecinku, postanowiłem powrócić i namawiam do tego wszystkich młodych ludzi

Obrazek użytkownika Beata Pszczoła-Bryńska

mgr inż. ochrony środowiska (studia ukończone z wyróżnieniem). Studia podyplomowe - Politechnika Koszalińska, Zarządzanie firmą i marketing.

Obrazek użytkownika Adam Wyszomirski

Adam Wyszomirski - Radny województwa zachodniopomorskiego

Obrazek użytkownika Daniel Rak

Zastępca Burmistrza Miasta Szczecinek urodził się w Szczecinku, lat 43. Członek Reprezentacji Polski Prezydentów i Burmistrzów w Piłce Nożnej.

Obrazek użytkownika Tadeusz Chruściel

Pochodzę z Pabianic. W Szczecinku mieszkam od ukończenia studiów technicznych w Koszalinie tj. od 1981r. Moje doświadczenie zawodowe, wspierane dodatkowym wykształceniem, koncentruje się wokół kilku obszarów: projektowania i konstrukcji oraz eksploatacji urządzeń, prowadzenia amatorskich zespołów muzycznych,

Obrazek użytkownika Robert Robak

urodzony w Miastku w 1974r. Wieloletni mieszkaniec Miasta Szczecinka, oraz jego wielki Sympatyk. Absolwent Politechniki Koszalińskiej w Koszalinie, Wydział Ekonomii i Zarządzania Magister Ekonomii

Obrazek użytkownika Paweł Szycko

Lekarz medycyny specjalista chorób wewnętrznych, organizator ochrony zdrowia, prezes Zarządu PODIMED Sp. z o.o. Rodowity szczecinecczanin, urodził się 20 stycznia 1960 roku,

Obrazek użytkownika Stanisław Gawłowski

(ur. 27 listopada 1968 w Brzegu) – polski polityk, z wykształcenia ekonomista, poseł na Sejm V, VI i VII kadencji, od 2007 do 2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.

Obrazek użytkownika Renata Rak

Miłośniczka joggingu, pieczenia chleba, owsianki, cotygodniowych zakupów na szczecineckim rynku, uprawy bazylii i mięty, Trójmiasta, wysokich obcasów, małych samochodów, utworu Billie Jean.