Konferencja prasowa Eska Music Awards

• Tv
Miasto z Wizją / 06.07.2015 / Komentarze
W samo południe w Centrum Konferencyjnym „Zamek” odbyła się konferencja prasowa, która dotyczyła tegorocznego koncertu plenerowego pod nazwą „Wielkie odliczanie do Eska Music Awards Szczecinek 2015”.
W Centrum Konferencyjnym Zamek w Szczecinku odbyła się konferencja prasowa przed wielkim koncertem Wielkie odliczanie do ESKA MUSIC AWARDS. Ten wyjątkowy event zaplanowany jest na 24 lipca. Na szczecineckim placu koncertowym pojawi się rekordowa ilość widzów z całej Polski. Impreza będzie transmitowana na żywo w TVP1 oraz retransmitowana w  Eska TV.

"To że jesteśmy tutaj, to że możemy robić tą imprezę to tylko dlatego, że to Wy jesteście otwarci, że to Wy wiecie czego chcecie i chcecie promować to miasto poprzez takie duże wydarzenia" - mówił  podczas konferencji Marcin Bachara - przedstawiciel Radia ESKA

Podczas koncertu publiczność może liczyć na sporą dawkę dobrej muzyki. W Szczecinku na scenie ESKA MUSIC AWARDS wystąpią między innymi : Donatan & Cleo, Patrycja Markowska Feel, Margaret, Mezo i Kasiia Wilk,  Red Lips Kombii Kalwi i Remi, Video, Najlepszy Przekaz w Mieście, Kasia Popowska, Sound & Grace.

O wydarzeniu pisaliśmy już w artykule: Wiemy kto wystąpi 24 lipca w Szczecinku

inf. Remigiusz Grochowski