Rusza kino plenerowe w Ogródku Kibica!

Miasto z Wizją / 22.06.2016 / Komentarze
Wiemy już, jakie filmy zostaną wyświetlone na telebimie przy zamku

To doskonała propozycja dla wszystkich kinomaniaków, amatorów spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz nieco młodszych mieszkańców, którzy uwielbiają filmy animowane – tym bardziej te oglądane na dużym ekranie. W najbliższy czwartek oraz piątek (23-24 czerwca) mieszczący się na terenie rekreacyjnym przy CK Zamek ogródek kibica zamieni się w prawdziwe plenerowe kino. Korzystając z przerwy przed meczami 1/8 finałów turnieju EURO 2016, SAPiK zaprasza mieszkańców na dwa filmy dziennie - o godz.18:00 na seans dla dzieci, natomiast o godz. 20:00 na seans dla starszych.

Wiemy już także, jakie filmy będzie można obejrzeć w ogródku kibica. W czwartek, 23 czerwca o godz. 18.00 najmłodsi będą mieli okazję obejrzeć film animowany „Rabusie fistaszków”, natomiast starsi widzowie będą mogli się wybrać na seans o godz. 20.00 w trakcie którego wyświetlany będzie film „Trick”.

Z kolei w piątek, 24 czerwca o godz. 18.00 na ogromnym telebimie młodsi mieszkańcy zobaczą „Miśka w Nowym Jorku”. Starsi widzowie o godz. 20.00 będą mieli okazję obejrzeć „Wilka z Wall Street”. Wstęp na wszystkie seanse oczywiście jest wolny.

Tekst, zdjęcie: Marzena Góra