Red. Anna Dec: Szczecinek to urocze miejsce na ziemi

Miasto z Wizją / 03.07.2016 / Komentarze
Prognoza pogody dla całej Polski znad Trzesiecka

W weekend (sobota i niedziela 2-3.07) widzowie stacji TVN 24 i TVN Meteo Active oglądają prognozę pogody ze Szczecinka. Aurę przepowiada i prognozuje redaktor obu stacji Anna Dec.

- Szczecinek to naprawdę urocze miasto - mówi "Miastu z Wizją" A. Dec. - Jestem tu pierwszy raz i jestem mile zaskoczona. Tak wielu atrakcyjnych miejsce na czele z pięknym jeziorem, jeszcze nie widziałam. Wrażenie robi pięknie odrestaurowany Zamek Książąt Pomorskich. Z pewnością wyciąg narciarski jest również wielką atrakcją i nie tylko dla mieszkańców, ale też turystów i wczasowiczów. Do tego woda, piękne lasy, nic tylko wypoczywać na łonie natury. Zachęcam do tego telewidzów z całego kraju

Te słowa uroczej prezenterki pogody padły nie tylko do naszego mikrofonu. Usłyszeli je również widzowie w całej Polsce. Jak powiedziała nam pani Anna, w weekend aura powinna sprzyjać Szczecinkowi.

- Co prawda dziś po południu w regionie może zagrzmieć i popadać, ale ostatnie prognozy nie wykluczają, że burze ominą Szczecinek - od wschodu - dodaje red. A. Dec. - Tym samym widzowie Polo Disco Hit Festiwal powinni bez zakłóceń podziwiać swoich ulubieńców.

Prognoza pogody znad Trzesiecka będzie nadawana na antenie ogólnopolskich stacji zarówno dziś - w sobotę jak i jutro - w niedzielę.

Od kilku już lat do Szczecinka chętnie zaglądają prezenterzy pogody stacji TVN. Nad Trzesieckiem gościli już: Omena Mensah (trzykrotnie), Weronika Dialo, Tomasz Wasilewski i Maciej Dolega.