Jak wakacje, to z SAPiKiem

Miasto z Wizją / 06.07.2016 / Komentarze
Zapisy ruszą w przyszły wtorek

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury przez cały rok szkolny zapewnia najmłodszym mieszkańcom liczne atrakcje, dzięki czemu mogą oni na chwilę zapomnieć o szkolnych troskach i oddawać swoim zainteresowaniom. Kolejny raz przygotowała propozycję dla dzieci również na czas trwania wakacyjnej przerwy. Podobnie jak w przypadku ferii zimowych, tak i tym razem SAPiK postanowił zadbać o produktywnie spędzony przez dzieci czas wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Tegoroczne wakacyjne spotkania odbędą się w charakterze olimpiady. Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji w postaci zawodów sprawnościowych, wizyt na basenie, a także rozmaitych gier zespołowych. W ramach wakacyjnych spotkań przewidziany jest także rajd rowerowy na Mysią Wyspę oraz warsztaty cyrkowe. Organizatorzy zapowiadają także niespodziankę w postaci pokazu artystycznego uczestnika telewizyjnego show.

Dzieci będą miały także okazję wziąć udział w wycieczkach m.in. do labiryntów w Paprotach czy do Ustki, gdzie w programie widnieje zwiedzanie bunkrów Bluchera oraz rejs statkiem. Te i inne niezapomniane przygody rozpoczną się 25 lipca i trwać będą przez dwa tygodnie. Zapisy na wakacyjne spotkania prowadzone są osobiście i odbędą się we wtorek,  12 lipca od godz. 16.00 w siedzibie SAPiK-u, ul. Kilińskiego 1. Oferta skierowana jest dla dzieci od lat 7 z terenu powiatu szczecineckiego. Liczba miejsc ograniczona.

Tekst: Marzena Góra