Zaginął dom – Sznupi

Miasto z Wizją / 16.07.2017 / Komentarze
Danuta Kadela: Waży zaledwie 6 kg, a waleczne serce ma jak co najmniej rottweiler

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt na nowy dom czeka kilkadziesiąt zwierzaków, które codziennie z nadzieją wypatrują „swojego” człowieka. Tych niezdecydowanych – i zdecydowanych również – na adopcję czworonoga, zapraszamy do lektury naszego cotygodniowego cyklu, w którym przedstawiamy naszym Czytelnikom zwierzaki przebywające w szczecineckim schronisku i czekające na adopcję. Na swój nowy, odpowiedzialny dom czeka również Sznupi.

- Sznupi jest pieszczotliwie nazywany w schronisku Bandziorkiem – mówi Danuta Kadela, szefowa Schroniska PGK. - Waży zaledwie 6 kg, a waleczne serce ma jak co najmniej rottweiler. Nie zgadza się z żadnymi psami, z suczkami też nie. Przynajmniej u nas w schronisku.

- Za to lubi dzieci, dlatego może iść do domu z dziećmi. Obecnie mieszka samotnie w swoim pokoiku, gdzie trzyma czystość. Umie ładnie chodzić na smyczy, więc będzie doskonałym kompanem podczas spacerów. Nic, tylko adoptować.

Sznupi póki co cierpliwie czeka na swoich nowych, odpowiedzialnych właścicieli. Każdy, kto byłby zainteresowany jej adopcją, może odwiedzić placówkę w godzinach jej otwarcia, czyli w każdy dzień od godz. 10.00 do 16.00.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Schronisko w Szczecinku