Wędkarski Szczecinek odc. 13

• Tv
Miasto z Wizją / 20.01.2018 / Komentarze
Naszym gościem jest prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej Mariusz Getka

Z pełnomocnikiem burmistrza ds. turystyki wędkarskiej rozmawialiśmy o zawodach Szczecinek Trophy 2018. Zdaniem naszego gościa dwudniowa, październikowa rywalizacja wędkarzy z całej Polski na jeziorach Trzesiecko i Wierzchowo będzie największą tego typu imprezą nie tylko w kraju, do tego z udziałem wielu znamienitych gości i super atrakcyjnymi nagrodami.

Mariusz Getka opowiedział nam również, jak w styczniu się łowi dorsze na Bałtyku oraz ujawnił, że Szczecinek będzie w tym roku organizatorem II Ogólnopolskich Spinningowych Zawodów z Łodzi dla Osób Niepełnosprawnych.

Zapraszamy!

Rozmawiał: Sławomir Włodarczyk

Foto: S. Włodarczyk

Video/montaż: Andrzej Remus