Rajd Rowerowy z Burmistrzem Danielem Rakiem

Miasto z Wizją / 01.06.2019 / Komentarze
Mieszkańcy Szczecinka pojadą wokół jeziora Trzesiecko

Burmistrz Daniel Rak zaprasza mieszkańców Szczecinka do udziału w Rowerowym Rajdzie Wolności. Wydarzenie będzie miało miejsce we wtorek 4 czerwca.

Rajd Wolności jest częścią szczecineckich obchodów 30. Rocznicy Wyborów z 4 czerwca 1989 roku, które zapoczątkowały wolnościowe przemiany w Polsce i w Europie Środkowej i Wschodniej.

- Spotykamy się we wtorek 4 czerwca o godzinie 12.00 przed szczecineckim ratuszem, skąd wspólnie z Burmistrzem Danielem Rakiem wyruszymy w trasę wiodącą dookoła jeziora Trzesiecko - zachęca organizator - Samorządowa Agencja Promocji i Kultury.

- Po powrocie na Plac Wolności na wszystkich uczestników czekał będzie gorący posiłek i napoje. Biorąc udział w Rowerowym Rajdzie Wolności, chcemy wszyscy w radosny sposób uczcić tę tak ważną w historii Polski datę

Obchody 30.Rocznicy Wyborów z 4 czerwca 1989 roku - Plac Wolności

12:00 – Rowerowy Rajd Wolności

13:00 – okolicznościowy poczęstunek

17:00 – plenerowy seans filmowy: Wałęsa. Człowiek z nadziei. reż. Andrzej Wajda.

Grafia: SAPiK