W kinie powieje grozą

Miasto z Wizją / 25.10.2020 / Komentarze
Przed nami kolejna Noc Horrorów

Amatorzy mocnych wrażeń z pewnością będą mieli powody do zadowolenia oraz… gęsiej skóry i przebiegających po plecach dreszczy. Przed nami kolejna Noc Horrorów, która tradycyjnie odbędzie się w kinie „Wolność”. Podczas tegorocznej edycji tej mrożącej krew w żyłach imprezy, która odbędzie się 31 października – podobnie jak w poprzednich latach - widzowie będą mogli zobaczyć kolejno trzy filmy.

Pierwszym z nich są ,,Nocne istoty” - Ludzie znikający bez śladu, zmarli powstający z grobu, istoty żądne krwi… Wszystko to ma miejsce w jednej z dzielnic Buenos Aires. Trzech ekspertów specjalizujących się w zjawiskach paranormalnych podejmuje się próby rozwiązania mrocznej zagadki, która burzy spokój mieszkańców.

Kolejna propozycja na pewno również przypadnie do gustu fanom horrorów. Na dużym ekranie zobaczymy film „The Possession Experiment”. Brandon to student teologii. Pisze pracę magisterską o opętaniu. Śledzi raporty z egzorcyzmów, próbuje dotrzeć do tajnych dokumentów ściśle strzeżonych przez Watykan. Brakuje mu ciągle jednego… Rodzaju eksperymentu i doświadczenia pochodzącego z autopsji. Po prostu nie wie jako to jest być opętanym - być bohaterem stanu, kiedy ciało, jest pod wpływem działania szatana.

Jako trzeci i zarazem ostatni wyświetlony zostanie film „Puppet Master- IV Rzesza”. Pogrążony w depresji po niedawnym rozwodzie Edgar wraca do domu z dzieciństwa, aby odnaleźć wewnętrzny spokój. W pokoju zmarłego brata znajduje nikczemnie wyglądającą marionetkę i postanawia ją szybko sprzedać na konwencie zorganizowanym w  miasteczku z okazji 30. rocznicy morderstw Andrea Toulona.

Organizatorzy zapewniają, że wszyscy, którzy odwiedzą kino w Noc Horrorów, nie zawiodą się. Na uczestników imprezy oczywiście czeka również wiele innych atrakcji, nie tylko filmowych. Tradycyjnie już tej okazji w holu kina Wolność zapanuje przerażająca atmosfera, a podczas przerw uczestnikom serwowane będą krwawe przekąski. Filmowa impreza rozpocznie się o godz. 19.00.

UWAGA: Zostały ostatnie bilety!

Tekst: Marzena Góra