Weekend z uznanym trenerem

Miasto z Wizją / 22.06.2021 / Komentarze
Koszykarski „Campie” w Szczecinku

Młodzi koszykarze EMET Basket Szczecinek uczestniczyli jednodniowym „Campie" koszykówki.

- Do naszego miasta, na zaproszenie trenera Piotra Wujtiuka przyjechał bardzo znany trener młodego pokolenia Kacper Lachowicz. Popularny „Kacpa” na tym jednodniowym spotkaniu zorganizował 3 treningi dla zawodników, którzy przyjechali z całego kraju - mówi "Miastu z Wizją" koordynator EMET Szymon Kiedel.

- W nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 przez cały dzień zawodnicy doskonalili swoje indywidualne umiejętności pod okiem słynnego trenera. To jeden z lepszych specjalistów od techniki indywidualnej, który swoim profesjonalizmem i entuzjazmem potrafi zachęcić i zmotywować do większej pracy.

Jak zapewnia koordynator, każdy nasz zawodnik wyniósł ogromnie dużo z tego spotkania.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki a trener nie ukrywał, że z chęcią odwiedzi Szczecinek w przyszłości.

Tekst i foto: EMET Szczecinek

Opracowanie: Sławomir Włodarczyk