Weekendowy rozkład jazdy

• Tv
Miasto z Wizją / 10.08.2021 / Komentarze
Co się będzie działo w mieście w najbliższych dniach

Po falstarcie w rozgrywkach IV ligi i porażce z Orłem Wałcz, nasi piłkarze będą chcieli się zrehabilitować. Okazja już w sobotę. O godz. 13 na Stadionie Miejskim rozpocznie się mecz MKP - Pogoń Połczyn Zdrój. Wejście gratis.

W niedzielę Święto Wojska Polskiego. Uroczystości rozpocznie msza święta o godz. 9: 30  w kościele mariackim z udziałem kompanii honorowej Wojska Polskiego, Orkiestry Wojskowej z Koszalina oraz pocztów sztandarowych.

O godz.10:40 (po mszy) przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego rozpoczną się główne obchody Święta Wojska Polskiego. Na zakończenie uroczystości odbędzie się defilada żołnierzy 8.Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego.

O godz. 19 na Stadionie OSiR pokaz umiejętności kaskaderskich Extrem Cascaders Team. Impreza jest biletowana.

Można tez wybrać się do kina. Repertuar:

Zapraszamy!