Weekendowy rozkład jazdy

• Tv
Miasto z Wizją / 08.03.2022 / Komentarze
Co się będzie działo w mieście w najbliższych dniach

Piątek, 11 marca

Koncert "Łydka Grubasa", godz. 19 Kino Wolność

Bieg Serce dla Ukrainy 2022, godz. 20

Sobota, 12 marca

Sprzątanie brzegów jeziora Trzesiecko, godz.10 - Klub Płetwonurków "Murena" - Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior

Spektakl "Rubinowe Gody", godz. 17

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz?

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności.

Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? "Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie:

DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS

TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI

PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI / PATRYK CZERNIEJEWSKI

SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ

Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

Niedziela, 13 marca

Morsowisko na Mysiej Wyspie, godz. 11

Muzycy dla Ukrainy - koncert, godz. 16

Na scenie wystąpią lokalni artyści, a podczas wydarzenia będzie można dokonać wpłaty na konto PCK oraz przynieść najpotrzebniejsze produkty, takie jak koce termiczne czy produkty medyczne.
Program koncertu:
16:00 Magdalena Szuba. Olena Ostrołucka
16:30 Maja Wysoczańska
17:00 Fizyka Płynów
17:40 Boogie Show
18:20 One Future
19:00 Whoiswho
19:40 DOFX
FINAŁ:
20:20 Krzysztof "Ogień" Leśniewski, Damian Michalski (TSA)
20:50 Materia
Wejściówki na koncert - bilety "cegiełki" bezpośrednio przed lub w czasie trwania koncertu. Każdą cegiełką wspieramy akcję pomocy Ukrainie.
BILETY CEGIEŁKI 20/40/60 PLN.
KUPUJESZ ZA ILE CZUJESZ.

W weekend warto wybrać się na seans filmowy. Repertuar jest bardzo atrakcyjny: