Szkło Kontaktowe nad Trzesieckiem

• Tv
Miasto z Wizją / 01.07.2022 / Komentarze
Widzowie w całej Polsce gościli w Szczecinku

Takiej formuły niezwykle popularnego programu stacji TVN 24 Szkło Kontaktowe chyba dotąd jeszcze nie było. Redaktorzy Tomasz Sianecki i Marek Przybylik goszczą w Szczecinku. Swój program poprowadzili dziś (czwartek, 30 czerwca) z tarasu widokowego na jeziorze Trzesiecko.

- Koledzy i koleżanki z TVN mówili mi, że Szczecinek to bardzo ładne miasto, przepięknie położone nad jeziorem, które niemal dotyka centrum miasta. Jednak co innego słyszeć, a co innego zobaczyć na własne oczy - zapewnił w rozmowie z "Miastem z Wizją" red. T. Sianecki.

- Miasto jest szczególnie urocze o zmierzchu, gdy rozbłysną wszystkie światła, szczególnie przy Zamku Książąt Pomorskich. To żadna kurtuazja pod adresem mieszkańców, Szczecinek jest po prostu piękny.

Program o charakterze satyryczno - politycznym wzbudził duże zainteresowanie mieszkańców Szczecinka. Na spotkanie z dziennikarzami TVN przybyli starsi i młodzi oraz nastolatkowie. Niektórzy z nich mogli wziąć udział w nagraniu.

W piątek Szkło Kontaktowe ponownie zagości nad Trzesieckiem, tym razem na Placu Koncertowym przy ul. Kołobrzeskiej. Początek o godz. 22 w TVN 24.

Tekst, foto, wideo: Sławomir Włodarczyk