Miasto przymierza się do "muzycznej" inwestycji

Miasto z Wizją / 23.10.2024 / Komentarze
W planach sala koncertowa

Sala koncertowa z prawdziwego zdarzenia powstanie w Szczecinku. Trwają prace koncepcyjne - poinformował nas rzecznik prasowy ratusza Mateusz Sienkiewicz.

- Powstanie obiektu, w którym mogłyby się odbywać wydarzenia kulturalne dla nawet kilkusetosobowej widowni to jedna z wyborczych obietnic burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa. Jednocześnie trwają przygotowania projektu wizualnego sali koncertowej, jak i zbadanie zapotrzebowania mieszkańców miasta i regionu na takie miejsce. Pierwsze efekty już znamy - mamy wstępną wizualizację sali koncertowej przygotowaną przez Tomasza Wolanina, miejskiego architekta.

Od siebie dodajmy, że obiekt planuje się zlokalizować między ulicami Mickiewicza i Limanowskiego.

Tekst: Mateusz Sienkiewicz

Wizualizacje: Urząd Miasta Szczecinek