49 projektów w Budżecie Obywatelskim

Miasto z Wizją / 18.06.2019 / Komentarze
Wkrótce głosowanie i okaże się, co mieszkańcy Szczecinka chcą zrobić

W ostatni piątek zakończono przyjmowanie wniosków mieszkańców do Szczecineckiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. Zainteresowanie było spore.

- Do ratusza wpłynęło 49 wniosków w tym 4 drogą elektroniczną. Wkrótce głosowanie (przełom lipca i sierpnia br. - dop. red.) i po jego zakończeniu okaże się jakie projekty uzyskały akceptację mieszkańców Szczecinka i jakie będą realizowane - mówi "Miastu z Wizją" Mateusz Ludewicz, rzecznik rasowy Urzędu Miasta.

Przypomnijmy: Projekt musi zostać poparty podpisami na formularzu zgłoszeniowym przez 20 mieszkańców Szczecinka. Każdy mieszkaniec Szczecinka może poprzeć dowolną ilość projektów. Projekt powinien mieścić się w zakresie zadań własnych Miasta i być możliwy do zrealizowania w roku 2019. Szacunkowy koszt realizacji zgłaszanego projektu musi się zawierać w przedziale od 20 tys. zł do 200 tys. zł.