Arłukowicz szefem sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Miasto z Wizją / 07.02.2020 / Komentarze
Wygrał w Szczecinku, teraz pokieruje kampanią prezydencką kandydatki Platformy Obywatelskiej, "Przejedziemy Polskę wzdłuż i wszerz, ze wschodu na zachód, będziemy na wsiach i w miastach. Musimy zmienić Polskę, to jest ten moment"

Europoseł Bartosz Arłukowicz stanął na czele sztabu wyborczego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. W sztabie kampanię prezydencką w terenie ma koordynować poseł Monika Wielichowska (przebywała niedawno w Szczecinku).

O tym, że Arłukowicz nie pokieruje kampanią Kidawy-Błońskiej informowała "Gazeta Wyborcza".

- To profesjonaliści w tym co robią. Przede wszystkim są ludźmi, którzy będą pracować na sukces wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - mówił o członkach sztabu szef PO Borys Budka. - To dopiero początek. Do tego zespołu będą dołączały kolejne osobowości.

- Patrząc w oczy Polakom, chcę wlać w nich optymizm. Przejedziemy Polskę wzdłuż i wszerz, ze wschodu na zachód, będziemy na wsiach i w miastach. Musimy zmienić Polskę, to jest ten moment - deklaruje Bartosz Arłukowicz, który w ubiegłorocznych wyborach do Europarlamentu wygrał w Szczecinku, pokonując m.in. polityków PiS - Małgorzatę Golińską czy Joachima Brudzińskiego.

O wizycie polityków KO w Szczecinku pisaliśmy w artykule: