Artur Barciś spotka się z mieszkańcami Szczecinka

Miasto z Wizją / 26.01.2016 / Komentarze
Podczas wizyty aktor opowie m.in. o swojej pracy na planie filmowym

To bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów telewizyjnych i teatralnych. W swojej pracy wciela się nie tylko w rozmaite postacie na wielkim ekranie, ale także sam chętnie zasiada na fotelu reżysera, głównie w teatrze. Na swoim koncie ma blisko 90 kreacji aktorskich, udział w licznych spektaklach, a także kilka ról w Teatrze Telewizji.

Mowa oczywiście o Arturze Barcisiu. Większość widzów – zwłaszcza należących do młodego pokolenia – kojarzy go doskonale z roli Tadeusza Norka w serialu komediowym „Miodowe lata”. To jednak jedynie skromny wyrywek jego zawodowego dorobku. Teraz aktor podzieli się swoimi doświadczeniami z mieszkańcami naszego miasta.

W najbliższą środę, 27 stycznia Artur Barciś gościł będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Wyszyńskiego 34). Podczas swojej wizyty opowie publiczności m.in. o swojej pracy na planie filmowym, w teatrze, a także o jednej z najtrudniejszych ról - reżysera. Niewykluczone, że przy okazji zdradzi nam także kilka „smaczków” zza kulis. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 Wstęp wolny.

Tekst: Marzena Góra