Autobusy według sobotniego rozkładu jazdy

Miasto z Wizją / 16.03.2020 / Komentarze
Burmistrz Daniel Rak podjął decyzję o ograniczeniu kursów KM

Od poniedziałku 16 marca autobusy Komunikacji Miejskiej będą kursować (codziennie) według sobotniego rozkładu jazdy. Tak zdecydował burmistrz Szczecinka. Odwołane zostały także kursy linii nocnej - N.

Znowelizowany rozkład jazdy wprowadzony w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa obowiązywać będzie do odwołania.

- Rozkład zostanie zmodyfikowany, aby umożliwiać naszym mieszkańcom dojazd i powrót z pracy - mówi D. Rak. - Decyzja podjęta została w trosce o zdrowie pracowników KM i pasażerów w obliczu możliwości zarażenia koronawirusem. Proszę wszystkich o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Sytuacja w naszym mieście jest pod kontrolną. Do tej pory w Szczecinku nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia koronawirusem.