Bądźcie z nami na Jarmarku Wielkanocnym!

Miasto z Wizją / 15.03.2024 / Komentarze
Wielkie świętowanie przed ratuszem przedłużone do środy

Święta Wielkiej Nocy już za kilka dni. Tradycyjnie w Szczecinku poprzedza je Jarmark Wielkanocny na placu przed ratuszem. Świąteczne stoiska, food trucki i stragany pracują pełną parą. Można w nich kupić różnego rodzaju i gatunku wędliny, wypieki w tym chleb wiejski, ciasta, sery i ryby. Są też wyroby rękodzielnicze, nie brakuje stoisk z ciepłymi potrawami. Reasumując: regionalne, lokalne przysmaki są do naszej dyspozycji.

Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w czasie tegorocznego Jarmarku  nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Szczecinka. Wszystko to pod bacznym okiem świątecznego królika.

Wielkanocne stoiska są czynne w godz. 11-19 do środy 27 marca o jeden dzień dłużej niż pierwotnie zakładano. Tak - na życzenie Mieszkańców Szczecinka - zdecydował burmistrz Daniel Rak.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: SAPiK