Baj i "Bleee" w Szczecinku

Miasto z Wizją / 25.09.2017 / Komentarze
Okazja do spotkania z aktorami nadarzy się już 7 października

W październiku w Szczecinku ponownie będziemy gościć Teatr Baj Pomorski z Torunia. Aktorów po raz pierwszy gościliśmy w naszym mieście lutym, kiedy to na scenie kina wcielili się w rolę bohaterów bajki o „Czerwonym Kapturku”. Zaledwie kilka tygodni później odwiedzili nas oni ze spektaklem „Kopciuszek”. Artyści wyjątkowo upodobali sobie nasze miasto i bardzo chętnie tu wracają. Okazja do spotkania z nimi nadarzy się już za niespełna dwa tygodnie – 7 października.

Tym razem Teatr Baj Pomorski przyjedzie do nas ze spektaklem "Bleee...", który również adresowany jest do dzieci od 3 roku życia. Twórcy przedstawienia opowiedzą nam o historii motylka wyrzuconego z Królestwa Motyli i skazanym na odsiadkę w autobusie na pętli przy ulicy Kaczej. Przedstawienie to, oprócz oczywiście dostarczenia dzieciom dużej porcji rozrywki, nieść będzie ze sobą także przekaz przypominający widzom o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy i wartościowy. Co poza tym? Na pewno będzie dużo śpiewu, muzyki i tańca.

Bilety na spektakl do nabycia w kasie kina Wolność.

Tekst: Marzena Góra