Basen i RCT robią sobie wolne w święta

Miasto z Wizją / 20.12.2017 / Komentarze
Kiedy i w jakich godzinach będziemy mogli odwiedzić pływalnię i korty tenisowe?

Miłośnicy wodnych kąpieli, którzy regularnie odwiedzają miejską pływalnię i zamierzali spędzić nadchodzący weekend na basenie, muszą uzbroić się w cierpliwość i zmodyfikować nieco swoje plany. W najbliższą niedzielę, 24 grudnia szczecinecki basen będzie nieczynny. Podobnie będzie również w kolejnych dniach. Powodem jest oczywiście świąteczna przerwa w pracy pływalni. Kiedy zatem możemy wybrać się na miejski basen?

Zarówno w wigilię, jak i w pierwszy dzień świąt (25.12) będzie on nieczynny. Za to zażyć kąpieli będziemy mogli tu już w drugi dzień w świąt – obiekt będzie czynny 26 grudnia w godz. 7.00-22.00. Modyfikacji ulegną natomiast godziny otwarcia w sylwestra, 31 grudnia. Tego dnia na pływalnię będziemy mogli się wybrać od godz. 7.00 do godz. 14.00. Z kolei w Nowy Rok (1.01) basen miejski również będzie nieczynny.

Podobną świąteczną przerwę robi sobie także Regionalne Centrum Tenisowe. Zarówno w wigilię, oba dni świąteczne oraz w Nowy Rok obiekt nie będzie funkcjonował. Będziemy mogli się tu jednak wybrać 31 grudnia w godz. 8.00-15.00.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Sławomir Włodarczyk