Boisko na… głównej ulicy miasta

• Tv
Miasto z Wizją / 13.06.2016 / Komentarze
Pokopali piłkę w nocy, staną przed sądem

Szczecineccy kibice piłkarscy tak się rozochocili oglądając relacje z meczów Euro 2016, że postanowili pograć w piłkę. Niby nic niezwykłego, trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Problem w tym, że boisko urządzili sobie na jezdni jednej z głównych ulic miasta: Kard. Wyszyńskiego koło sklepu Netto. Do tego nocną porą.

Kierowcy byli cierpliwi, ale do czasu. Później zaalarmowali Straż Miejską. Zdarzenie wychwycili też operatorzy kamer monitoringu.

Na miejsce zdarzenia (miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę, około godz. 1.30) oprócz patrolu szczecineckich strażników, przyjechali też policjanci.

Wobec takich okoliczności uliczni futboliści musieli zrezygnować ze swojej rozrywki. Teraz staną przed Sądem Rejonowym, gdzie odpowiedzą za zakłócanie porządku publicznego.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Video: Straż Miejska