Burmistrz o bezpieczeństwie w Szczecinku

Miasto z Wizją / 15.02.2020 / Komentarze
Wsparcie finansowe na nowy radiowóz dla Policji, doświetlenie przejść dla pieszych i budowa ronda

Dziś (czwartek 13.02) odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę szczecineckich policjantów w 2019 roku. W odprawie wziął udział burmistrz Szczecinka Daniel Rak.

- Zadeklarowałem, że będę rekomendował radnym przekazanie 100 tys. zł  na zakup nowego radiowozu dla naszych policjantów - mówi "Miastu z Wizją" D. Rak.

- Jestem przekonany, że dzięki temu jeszcze bardziej poprawi się bezpieczeństwo na naszych ulicach. Gwarantuję też, że w najbliższych miesiącach zainwestujemy m.in. w nową sygnalizację przejścia dla pieszych przy Szkole Podstawowej nr 6 na ul. Kopernika. Kontynuować będziemy proces doświetlenia przejść na naszych ulicach. Planujemy tez inwestycję budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Kołobrzeskiej z Polną.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: D. Rak (Facebook)