Centralny Plac Zabaw rośnie w oczach

Miasto z Wizją / 18.07.2018 / Komentarze
Do Szczecinka przyjechały pierwsze "zabawowe" urządzenia

Za nieco ponad dwa tygodnie najmłodsi mieszkańcy Szczecinka będą mogli skorzystać już z urządzeń do zabawy zamontowanych na terenie Centralnego Placu Zabaw. "Zabawowa" inwestycja realizowana jest na terenie Parku Miejskiego pomiędzy ulicami Jasna i Lelewela koło Hotelu "Residence".

Do Szczecinka przyjechały dziś (wtorek 17.07) nowe urządzenia. Będą stopniowa montowane. Wcześniej przeniesiono stojące w tym miejscu urządzenia do ćwiczeń fizycznych. Zostały posadowione obok. Z kolei stojące tam urządzenia do zabawy trafiły na teren CPZ.

Jak podkreślił w rozmowie z "Miastem z Wizją" burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, Centralny Plac Zabaw będzie gotowy w zakładanym terminie, czyli do końca lipca br.

Dodajemy, że inwestycja została zaplanowana w tegorocznym budżecie miasta. Jej koszt to 361 tys. zł. Roboty prowadzi koszalińska firma "Buglo - Place Zabaw".