Co zmienić w Budżecie Obywatelskim?

Miasto z Wizją / 19.10.2020 / Komentarze
Ratusz zaprasza do wypełnienia ankiety

W związku z zakończeniem trzeciej edycji Szczecineckiego Budżetu Obywatelskiego 2021 chcemy wspólnie z Państwem spojrzeć z perspektywy na to wszystko, co w ostatnich kilku miesiącach wydarzyło się przy jego realizacji.

Chcielibyśmy poddać ewaluacji najważniejsze elementy Budżetu, dowiedzieć się jakie są Państwa opinie na temat poszczególnych jego etapów, co myślą Państwo o kwotach przeznaczonych na cały budżet, jak i na poszczególne projekty. Co by Państwo zmienili, a które elementy nie wymagają korekty. Prosimy o wypełnienie ankiety i wskazanie nam, co według Państwa wymaga ulepszenia.

Ankieta może być wypełniona wyłącznie w wersji elektronicznej najpóźniej do 20 października (włącznie) i jest dostępna TUTAJ.

Z góry dziękujemy za wszystkie Wasze wypowiedzi.

Tekst: Urząd Miasta

Foto: Sławomir Włodarczyk