Daj się porwać na randkę z książką

Miasto z Wizją / 11.02.2021 / Komentarze
W miejskiej bibliotece na czytelników czeka "walentynkowy" regał

Każda okazja jest dobra, aby sięgnąć po nową pozycję czytelniczą i spędzić zimowy wieczór pod ciepłym kocem, z kubkiem gorącej herbaty i dobrą lekturą. Doskonale wiedzą o tym nasi szczecineccy bibliotekarze, którzy postanowili przygotować dla mieszkańców naszego miasta kolejną niespodziankę.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyszyńskiego z okazji zbliżających się Walentynek została przygotowana specjalna półka z lekturą dla tych nieco starszych czytelników. Od 8 do 14 lutego w jednym miejscu możemy znaleźć bestsellerowe powieści miłosne.

Dodatkowo przy wypożyczeniu wybranych pozycji książkowych, czytelnicy dostaną drobny słodki upominek. Przypomnijmy, że miejską bibliotekę można odwiedzać w godzinach 9.00 – 17.00. /zr/