Daria Adamczewska w The Voice of Poland!

• Tv
Miasto z Wizją / 28.08.2018 / Komentarze
Odcinek z udziałem mieszkanki Sporego zobaczymy już w sobotę

Darię Adamczewską znajdą chyba wszyscy, którzy choć trochę interesują się szczecinecką sceną muzyczną. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w studiu wokalnym SAPiK. Mogliśmy ją również często spotkać – i oczywiście usłyszeć – podczas licznych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Teraz kolejny raz usłyszy o niej cała Polska.

W najbliższą sobotę, 1 września o godz. 20:05 na antenie TVP wyemitowany zostanie pierwszy odcinek rozpoczynającej się właśnie dziewiątej edycji popularnego programu The Voice Of Poland. Wśród osób, które powalczą o zainteresowanie jurorów i tym samym o przejście do kolejnego etapu znalazła się również Daria.

- Pragnę wszystkich Was zaprosić do oglądania 9 edycji The Voice Of Poland, najlepszego muzycznego programu w tym kraju – mówi Daria Adamczewska. - Pragnę Was szczególnie zaprosić do oglądania pierwszego odcinka, który będzie emitowany 1 września. I pamiętajcie, że nie ma rzeczy niemożliwych i marzeń, których nie da się spełnić.

O tym,  czy mieszkanka naszego miasta zachwyci jurorów, a tym samym przejdzie casting do kolejnych etapów, dowiemy się już w sobotę.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Daria Adamczewska