Dołącz do programu Szczecineckiej Karty Gościa

Miasto z Wizją / 29.06.2020 / Komentarze
Włączyć mogą się przedsiębiorcy prowadzący działalność z branży turystycznej, gastronomicznej i rozrywkowej

Jak już informowaliśmy w Szczecinku stworzona zostanie „Szczecinecka Karta Gościa”. Ma ona gwarantować odwiedzającym nasze miasto turystom szereg atrakcyjnych zniżek na rozmaite atrakcje i usługi.

- Zniżki będą obowiązywały m.in. na wyciąg do nart wodnych, tramwaje wodne, kino i basen,  ale również na ofertę gastronomiczną i cukierniczą w naszym mieście. Warunek jest jeden – jeżeli ktoś będzie chciał z tej oferty skorzystać, musi zakwaterować się w którymś ze szczecineckich hoteli. To właśnie hotele będą tę kartę dystrybuować i będą właściwie pierwszym filtrem, żeby weryfikować, czy ktoś taką kartę powinien dostać. Te karty będą imienne, wydawane tylko na okres pobytu w mieście – mówi Mariusz Getka, prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Każdy przedsiębiorca, prowadzący swoją działalność związaną bezpośrednio lub pośrednio m.in. z branżą turystyczną, gastronomiczną i rozrywkową, również może przystąpić do wspomnianego programu. Tym samym w zamian za zniżki oferowane przyjezdnym posiadającym Szczecinecką Kartę Gościa, mogą mieć pewność, że turyści dowiedzą się o jego ofercie.

- Każdy z partnerów programu sam określa wielkość upustu, który udzielony zostanie posiadaczowi Karty Gościa. Dla was to niewiele, ale być może dla tych, którzy zastanawiają się na tym, gdzie jechać na wakacje, ten właśnie rabat będzie decydował o tym, jaki kierunek wybiorą – informują pracownicy SzLOTu. - Do programu przystąpiło wielu, ale w dalszym ciągu zapraszamy do współpracy inne podmioty. Im nas więcej, tym nasz głos będzie donośniejszy. Ta akcja nie jest dla nas. Ona jest dla tych wszystkich, których przychody zależą także od liczby turystów odwiedzających nasze miasto. Jesteśmy przekonani, że podmioty, które uczestniczą w programie Karta Gościa wyraźnie odczują wzrost liczby klientów.

Udział w programie jest nieodpłatny. Regulamin akcji do pobrania znajduje się na stronie:

Więcej szczegółów dotyczących zasad przystąpienia do programu można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 536 924 998.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk