Dystrybucja żywności - konkurs burmistrza

Miasto z Wizją / 05.01.2018 / Komentarze
Oferta dla organizacji pożytku publicznego

Miasto poszukuje chętnego, który zająłby się dystrybucją żywności dla osób potrzebujących. W tym celu burmistrz Jerzy Hardie-Douglas ogłosił konkurs ofert. Czas na ich złożenie mija w czwartek 25 stycznia (włącznie). Finansowanie przedsięwzięcia w 2018 roku zamknie się kwotą 20 tys. zł.

Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego. Nosi nazwę: "Dystrybucja artykułów spożywczych przeznaczonych dla osób najbardziej potrzebujących".

Wymagania konkursowe są dość obostrzone. By otrzymać zamówienie trzeba spełnić szereg wymogów. Zadanie polega na: zorganizowaniu transportów żywności z Banku Żywności do magazynu żywności w Szczecinku, prowadzeniu magazynu oraz na wydawaniu żywności mieszkańcom Szczecinka w punkcie wydawania żywności.

Zwycięzca konkursu zajmie się transportem i dystrybuowaniem żywności w terminie do końca 2018 roku.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta:

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: rokietniaca mky pl