„Dzień Dobry Szczecinek” jest również na Facebooku!

Miasto z Wizją / 01.02.2017 / Komentarze
Dziś ruszył oficjalny fanpage szczecineckiego miesięcznika

28 października minionego roku ukazał się pierwszy numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”. Od tego czasu każde kolejne wydanie dostarczane jest nieodpłatnie wprost do domu niemal każdego z mieszkańców. „Dzień Dobry Szczecinek” to całkowicie bezpłatne kompendium wiedzy o bieżących inwestycjach oraz najistotniejszych sprawach ważnych dla miasta i jego mieszkańców. Nasi Czytelnicy w każdym wydaniu znajdują najważniejsze informacje o tym, co w ostatnim czasie wydarzyło się w mieście nad Trzesieckiem. Obecnie ukazuje się on w nakładzie 15 tys. egzemplarzy.

Szczecinecki miesięcznik właśnie pojawił się również na Facebooku. Dziś (1.02) ruszył oficjalny fanpage „Dzień Dobry Szczecinek”. Znajdziemy tu m.in. informacje o kolejnych wydaniach. To także łatwy sposób na skontaktowanie się z redakcją, podzielenie swoimi spostrzeżeniami czy inicjatywami. Profil warto śledzić z jeszcze jednego powodu – wkrótce najpewniej pojawiać się tu będą również konkursy skierowane do wszystkich Czytelników.

Zapraszamy do polubienia oficjalnego profilu miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”, który znajdziemy odwiedzając stronę https://www.facebook.com/dzien.dobry.szczecinek/.

Tekst: Marzena Góra