Dzień Dziecka z Legią Warszawa

Miasto z Wizją / 22.07.2020 / Komentarze
Czeka nas przednia zabawa zorganizowana przez szczecinecki Fan Club stołecznego klubu

Każdego roku z okazji międzynarodowego Dnia Dziecka w pierwszych dniach czerwca na terenie miasta odbywają się liczne imprezy i wydarzenia dedykowane najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. W tym roku było zdecydowanie inaczej – za sprawą ogłoszonego stanu epidemiologicznego żadne z tego typu przedsięwzięć nie mogło się odbyć.

Okazuje się, że nic straconego. "Legia Warszawa - Fan Club Szczecinek" postanowił w tym roku nie rezygnować z imprezy dla najmłodszych, ale zorganizować ja nieco później. Tegoroczna, nieco spóźniona impreza z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w niedzielę 26 lipca. Warto tego dnia w godzinach 12.00-16.00 odwiedzić halę Ślusarnia, gdzie na najmłodszych mieszkańców czekać będzie szereg atrakcji. Szczegóły na plakacie.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk