Dziś Targi Edukacyjne - zapraszamy

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 24.11.2019 / Komentarze
Targi Edu Day skierowane są do tegorocznych maturzystów z naszego powiatu

Z pewnością będzie to doskonała okazja dla wszystkich maturzystów, którzy jeszcze nie zdecydowali o swojej dalszej ścieżce edukacji po ukończeniu szkoły średniej. Już jutro (środa, 27 listopada) w Szczecinku odbędą się kolejne Targi Edu Day, skierowane właśnie do maturzystów z naszego powiatu. Będzie to już 11 edycja tego wydarzenia.

Targi te mają być miejscem wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi, a uczniami ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. - Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami uczelni wyższych, dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym  – informuje Krzysztof Głowacki z Agencji 123Concept.

Podczas tego wydarzenia organizatorzy zaprezentują maturzystom renomowane uczelnie wyższe z całej Polski, szkoły doskonalenia zawodowego, szkoły językowe, wydawnictwa edukacyjne i internetowe portale edukacyjne. Tego dnia odwiedzający będą mogli także uczestniczyć w konsultacjach z doradcą zawodowym. Targi zorganizowane zostaną w hali sportowej przy I LO. Rozpoczną się one o godz. 10.00 i potrwają do godz. 14.00.

Tekst: Marzena Góra