Festyn Charytatywny "Po wzrok dla Filipa"

• Tv
Miasto z Wizją / 16.10.2022 / Komentarze
Impreza na Placu Koncertowym i przy bunkrze

Dziś (sobota, 15 października) Szczecinecka Grupa Motocyklowa oraz Stowarzyszenie 4x4 zapraszają na Festyn Charytatywny "Po wzrok dla Filipa". Podczas trwania Festynu prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Filipa Pawełka, który traci wzrok.

Podczas festynu jest wiele atrakcji (szkoda tylko, że aura nie dopisała) - rajd samochodów terenowych, biegi, wyścig XC, Moto Show, Strefa Kids, strefy gastronomiczne, licytacje, loteria, koncert i wiele, wiele innych atrakcji, o których będziemy was informować.

Sporą atrakcją, szczególnie dla miłośników wyścigów rowerowych jest Szczecinecka bitwa MTB XC - impreza towarzysząca festynowi. Jej organizatorem było Stowarzyszenie Rowerowe Szczecinek.

Warto dodać, że rowerzyści (nieoficjalne Mistrzostwa Miasta Szczecinek w MTB XC) ścigali się po trudnym terenie w Lesie Zachodnim. Na starcie stanęło blisko 30 rowerzystów.

Swoje stoisko mieli też żołnierze zawodowi Wojskowego Centrum Rekrutacji w Szczecinku. Chętni do pełnienia służby wojskowej mogli się zapoznać z warunkami jakie muszą spełnić, by założyć mundur żołnierza i perspektywą dalszego przebiegu i pełnienia służby.

O wysokości datków zebranych na leczenie Filipa poinformujemy w osobnym artykule.

Wideo: Gryf.tv