• Aktualności
Miasto z Wizją / 18.06.2018 / Komentarze
Tenisiści stołowi zakończyli pingpongowy maraton

Dobiegły końca trwające kilka miesięcy rozgrywki Grand Prix Szczecinka 2018 w tenisie stołowym.

Zgodnie z oczekiwaniami, finałowy turniej stał na wysokim poziomie i dostarczył wszystkim wiele emocji. W kategorii Open Kamil Kiljanek potwierdził swoje aspiracje i pewnie zwyciężył w ostatnim turnieju zapewniając sobie tym samym triumf w końcowym rozrachunku. Kolejne lokaty zajęli: Patryk Lewandowski, Adam Radziński oraz zasługujący na wyróżnienie 15-letni Szymon Stawowczyk, który pokazał
się z bardzo dobrej strony, prezentując na koniec sezonu doskonałą dyspozycję.

W kategorii +50 w finale Antoni Biedziuk doznał pierwszej porażki ulegając Andrzejowi Mysłowskiemu, co jednak nie miało wpływu na ostateczny ranking. Kolejne miejsca zajęli Waldemar Kowalczyk oraz Zbigniew Brach.