Finał ogólnopolskiej trasy Materii w Szczecinku

Miasto z Wizją / 27.01.2016 / Komentarze
Zwieńczeniem kilkumiesięcznej trasy koncertowej zespołu będzie występ w Piano Barze

Lepszego zakończenia ogólnopolskiej trasy koncertowej fani szczecineckiej Materii z pewnością nie mogli sobie wyobrazić. Jej finał grupa zaplanowała właśnie w naszym mieście.

7 lutego w Szczecinku odbędzie się ostatni koncert w ramach trwającej od października ubiegłego roku „We Are Materia Poland Tour 2015/2016”. W tym czasie artyści odwiedzili ponad 40 miast m.in. Warszawę, Kołobrzeg, Białystok, Płock, Toruń, Lublin, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków czy Gdańsk, promując swój drugi krążek „We Are Materia”, który swoją premierę miał podczas ubiegłorocznego festiwalu MateriaFest. Zwieńczeniem kilkumiesięcznej trasy będzie koncert zagrany w rodzinnym mieście, podczas którego Mihu, Tede, Adi i Marcia zaserwują swoim fanom potężną dawkę ostrego grania i mocnego brzmienia.

Podczas koncertu, który odbędzie się w Piano Barze o godz. 19.00, na szczecineckiej scenie gościnnie wystąpi także koszalińska formacja Mahomut, Quy z Połczyna-Zdroju oraz grupa Slaves Of Chaos (Piła/Złotów).

Bilety na to wydarzenia będą do nabycia w cenie 15/20 zł w dniu koncertu. Wejściówki można zakupić także w przedsprzedaży w sklepie muzycznym Accord przy ul. Wiśniowej 10. Z kolei rezerwacja biletów online (płatność przy wejściu) dostępna jest na stronie http://www.materiashop.8merch.com/we_are_materia_2015_tour_ticket-id6992.

Tekst: Marzena Góra