Jakub Hardie-Douglas wiceprzewodniczącym dwóch komisji

Miasto z Wizją / 18.12.2018 / Komentarze
Szczecinecki radny zasiadać będzie w Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Komisji Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska

W poniedziałek, 17 grudnia odbyła się druga w tej kadencji sesja Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Na sali obrad zasiadł również reprezentujący nasz region radny Jakub Hardie-Douglas.

Radni podczas poniedziałkowych obrad podjęli szereg uchwał m.in. w sprawie pomocy rzeczowej dla gmin z terenu województwa zachodniopomorskiego, a także ustalili składy osobowe i powołali poszczególne komisje.

Radny Jakub Hardie-Douglas zasiądzie w dwóch komisjach: Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Komisji Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska. W obu z nich pochodzący ze Szczecinka radny będzie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sejmik Woj. Zachodniopomorskiego