Janusz Rautszko czeka na mieszkańców

Miasto z Wizją / 20.01.2019 / Komentarze
Z radnym można się skontaktować poprzez Biuro Rady Miasta

Niespełna dwa tygodnie temu na naszych łamach ukazał się artykuł pt. "Halo, tu wasz wyborca...", w którym opisywaliśmy sposoby, w jakie mieszkańcy mogą kontaktować się z poszczególnymi radnymi Rady Miasta. Jak informowaliśmy wówczas, większość z nich zdecydowała się – poprzez wyrażenie zgody na udostępnianie danych teleadresowych - na podanie wyborcom swoich numerów telefonów lub wybrała kontakt poprzez Biuro Rady Miasta. Czworo radnych jednak nie wybrało żadnej formy kontaktu z mieszkańcami – wśród nich był również radny Janusz Rautszko.

Warto jednak zaznaczyć, że radny Rautszko nie unika spotkań i kontaktów z mieszkańcami, o czym mogły przekonać się osoby zwracające się do niego ze swoimi problemami podczas poprzednich kadencji. Informujemy, że osoby, które chciałyby się skontaktować z Januszem Rautszko w jakiejkolwiek sprawie, mogą to uczynić odwiedzając lub telefonując do Biura Rady Miasta. Właśnie za pośrednictwem BRM mogą oni zostawić swój numer kontaktowy lub umówić spotkanie z radnym.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk