Jarmark Świąteczny – na wystawców czekają wolne miejsca

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 04.12.2022 / Komentarze
Warto się pośpieszyć, ponieważ ilość straganów jest ograniczona

Do Bożego Narodzenia zostało zaledwie kilka tygodni. Doskonałą okazją do złapania oddechu i odpoczynku od przygotowań, a także poczucie w pełni ducha nadchodzących świąt, będzie organizowany po raz kolejny w naszym mieście Świąteczny Jarmark.

Wydarzenie to adresowane jest do wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości, którzy chcą, choć na chwilę wyjść z domu i wspólnie z rodziną oraz znajomymi wprawić się w wyjątkowy świąteczny nastrój. W trakcie Jarmarku na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji – oczywiście w bożonarodzeniowej oprawie. Również i tym razem świąteczne spotkanie, które odbędzie się na Placu Wolności, potrwa aż 6 dni - od 16 do 21 grudnia.

To także idealna okazja dla lokalnych wytwórców, którzy podczas tegorocznego Jarmarku będą mogli zaprezentować mieszkańcom swoje wytwory.

Tworzysz wyjątkowe rękodzieło i chcesz dotrzeć do jak największej liczby osób? Masz do zaoferowania smaczne produkty? Chciałbyś zaproponować mieszkańcom swoje miody, sery, wędliny, wypieki, pieczywo, wyroby cukiernicze albo inne smaczne potrawy? Szukasz odbiorców, którzy mogliby zakupić od Ciebie świąteczne drzewko? Tworzysz unikalną biżuterię? A może robisz rewelacyjne kawy i aromatyczne herbaty? Jeśli tak, podczas tegorocznego Jarmarku zdecydowanie nie może zabraknąć również Twojego stoiska!

Warto się zatem pośpieszyć, ponieważ ilość straganów jest ograniczona. Na wszystkich chętnych czekają wolne miejsca! Podczas Jarmarku możesz handlować wszystkim, niezależnie od rodzaju Twoich wytworów czy usług. Organizatorzy zapewniają miejsce pod zadaszonym straganem oraz dostęp do prądu. Osoby chcące zaprezentować swoje wyroby mogą zgłaszać akces od poniedziałku 21 listopada. Wszelkich informacji na temat wynajęcia stoiska można uzyskać dzwoniąc do P. Przemysława Pasiecznego - pod numer tel. 606 968 247 lub mail: jarmarkszczecinek@gmail.com.

Redakcja MzW

Foto: Sławomir Włodarczyk