Jerzy Hardie-Douglas otwiera biuro poselskie

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 01.12.2019 / Komentarze
Będzie się ono mieściło przy ul. Wyścigowej 7 w Szczecinku

Ta wiadomość z pewnością zainteresuje tych mieszkańców, którzy chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami czy pomysłami, ale również osoby zmagające się z konkretnymi problemami i szukające pomocy lub wsparcia. W najbliższych dniach w Szczecinku będzie miało miejsce otwarcie biura poselskiego Jerzego Hardie-Douglasa. Biuro mieścić się będzie w nowo wybudowanym budynku przy ul. Wyścigowej 7 na najniższej kondygnacji (z wejściem od strony ulicy).

- Biuro zostanie otwarte lada moment. Nastąpi to w pierwszych dniach grudnia. Już teraz zachęcam i zapraszam wszystkich mieszkańców oraz moich wyborców do odwiedzin w moim biurze poselskim – mówi nam Jerzy Hardie-Douglas, Poseł na Sejm RP. - Biuro będzie czynne w każdy wtorek i piątek w godzinach od 10.00 do 16.00.

Do poselskiego biura można przyjść „z ulicy” ze swoimi problemami czy prośbami w dniach i godzinach jego urzędowania. Interesanci, którzy chcieliby umówić się na spotkanie w konkretnym dniu lub załatwić swoją sprawę zdalnie, mogą to zrobić także dzwoniąc pod numer 666 566 035.

Tekst, foto: Marzena Góra