Katarzyna Jezierska w nowej edycji MasterChefa

• Tv
Miasto z Wizją / 14.09.2021 / Komentarze
Pedagog z SP 7 podzieli się z widzami swoim kulinarnym talentem

Popularnego programu telewizyjnego MasterChef, emitowanego na antenie stacji TVN, chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Od pierwszej edycji cieszy się on ogromną popularnością wśród telewidzów, którzy często z zapartym tchem śledzą to, co dzieje się na ekranie telewizorów. I oczywiście kibicują swoim faworytom, których zadaniem jest zmierzenie się z kulinarnymi wyzwaniami stawianymi im przez jury.

Teraz mieszkańcy Szczecinka i okolicznych miejscowości będą mogli odnaleźć w programie także znajomą twarz. Właśnie ruszyła kolejna, jubileuszowa edycja MasterChefa. Wśród czternastu osób, które decyzją jurorów pokonały swoich rywali w eliminacjach i znaleźli się w głównej odsłonie programu, jest także mieszkanka gminy Grzmiąca.

W następnych tygodniach na ekranach telewizorów będziemy mieli okazję poznać talent kulinarny Katarzyny Jezierskiej, mieszkanki Nosibądów. Zawodowo pracuje ona jako pedagog w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku, gdzie prowadzi zajęcia wychowania fizycznego i przyrody. Prywatnie zaś każdą wolna chwilę poświęca rodzinie i swojej pasji, jaka jest właśnie gotowanie.

Również w pracy stara się zarażać swoich uczniów ta pasją, organizując dla nich warsztaty kulinarne. Teraz jej talent będziemy mogli podejrzeć także w programie. Pierwszy odcinek programu MasterChef, w którym uczestnicy będą musieli poradzić sobie z zadaniami jurorów, obejrzymy już w najbliższą niedzielę.

Tekst: Marzena Góra

Foto główne, galeria, wideo: S. Włodarczyk