Klub Na Obcasach zaprasza na kolejne spotkanie

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 20.07.2021 / Komentarze
Tym razem panie porozmawiają o pozytywnym wpływie ruchu na nasz organizm i psychikę

22 lipca o godz. 17 w siedzibie SAPiKu przy ul. Kilińskiego odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Klubu Na Obcasach. Tym razem panie porozmawiają o dobroczynnym wpływie odpowiednich metod relaksacji na nasz organizm oraz zdrowie psychiczne. Będzie to już kolejne spotkanie właśnie o tej tematyce.

Warsztaty przebiegające pod hasłem „Radość życia w ruchu” poprowadzi Małgorzata Tulwińska – terapeuta, naturopata, promotor zdrowego stylu życia. Podczas spotkania jego uczestniczki dowiedzą się m.in. jak uwolnić się od stresu i napięcia, a także odzyskać równowagę i radość życia właśnie poprzez ruch.

- Zajęcia terapeutyczno-relaksacyjne to naturalny, spontaniczny ruch, który wyzwala w uczestniczkach pozytywną energię i witalność. Niesie ze sobą radość i dobre emocje, niwelując stres, poprawiając nastrój i relaksując ciało – zapowiadają organizatorzy. - W odpowiedzi na duże zainteresowanie i ciepłe przyjęcie pierwszej edycji warsztatów, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Biodanza.

Wstęp na warsztaty jest wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy osób pod adresem mailowym klubnaobcasach@wp.pl

Foto: SAPiK