Klub Obywatelski spotka się na zamku

Miasto z Wizją / 01.02.2017 / Komentarze
Parlamentarzyści PO porozmawiają o sytuacji w kraju

To kolejne spotkanie Klubu Obywatelskiego w Szczecinku. Na początku grudnia ub. roku gościli na Zamku Książąt Pomorskich poseł na Sejm RP i była minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska oraz Przemysław Krzyżanowski, były wiceminister Edukacji Narodowej, obecnie wiceprezydent Koszalina. Przy znakomitej frekwencji rozmawiano o reformie oświaty, głównie o zagrożeniach jakie niesie ona dla szkół, nauczycieli, uczniów i ich rodziców.

Teraz przyszła pora na kolejne spotkanie. W środę 1 lutego do Szczecinka przyjadą parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej RP:

Szymon Ziółkowski (były młociarz, Mistrz Olimpijski i Mistrz Świata), Kazimierz Plocke (sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w latach 2007-2015), Ewa Drozd i Stanisław Lamczyk.

Nasi goście spotkają się z mieszkańcami Szczecinka i rozmawiać będą na temat Programu PO Polska Obywatelska 2.0 oraz obecnej sytuacji politycznej w kraju.

- Spotkanie jest otwarte, odbędzie się o godz. 17 - mówi "Miastu z Wizją" Dariusz Wojewoda z Biura Zarządu Regionu Zachodniopomorskiego Platformy Obywatelskiej RP.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: PO RP