„Klub Przyjaciół Rudego Liska” zaprasza na mikołajkową wycieczkę

Miasto z Wizją / 05.11.2019 / Komentarze
Ruszyły zapisy na grudniową wyprawę do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu

Klub Przyjaciół Rudego Liska to jedna z sekcji prowadzonych przez Samorządową Agencję Promocji i Kultury. Propozycje opiekunów na spędzenie zajęć za każdym razem cieszą się sporym powodzeniem wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Przypomnijmy, że zajęcia te adresowane są do dzieci w wieku 6-13 lat, a w ich ramach mali Przyjaciele Rudego Liska poszerzają swoją wiedzę na temat otaczającej nas przyrody poprzez spotkania ze znawcami danych gatunków zwierząt czy okazje do obserwacji zwierzaków w ich naturalnym środowisku. Jednak najważniejszym zadaniem jest uwrażliwienie dzieci na problemy i krzywdy zwierząt.

Teraz Klub przygotował kolejną propozycję na spędzenie wolnego czasu – tym razem skierowaną do wszystkich mieszkańców, zapraszając dzieci i młodzież oraz rodziców z terenu powiatu szczecineckiego, na koleją wspólną wycieczkę z cyklu ,,Zwiedzaj z Rudym Liskiem''. Tym razem mali odkrywcy wybiorą się na mikołajkową wycieczkę do Torunia. Uczestnicy wycieczki tegoroczne Mikołajki spędzą w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji!

Właśnie ruszyło przyjmowanie zapisów na wycieczkę, która odbędzie się 7 grudnia. Wyjazd zaplanowano na godz. 6.45, natomiast powrót na godz. 19.00. Koszt wycieczki to 85 zł za osobę. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 733 305 755 w dni powszednie w godzinach 7:30 - 15:30. Dodajmy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Tekst: Marzena Góra