Kobieta z nożem w ręku

Miasto z Wizją / 15.08.2017 / Komentarze
Pijana agresywna siostrzenica

Dziś w nocy (14/15.08) dziesięć minut po północy operator monitoringu zauważył dziwne zachowanie w budynku przy Placu Wolności.

- Z okna na pierwszym piętrze ktoś wyrzucał przedmioty na chodnik - mówi "Miastu z Wizją" komendant SM Grzegorz Grondys.

- Dyżurny skierował w to miejsce patrol zmotoryzowany. Strażnicy weszli do klatki schodowej gdzie zastali dwóch mężczyzn i kobietę. Kobieta miała zakrwawioną ręką. Strażnicy na miejscu dowiedzieli się, że w jednym z mieszkań odbywała się libacja alkoholowa gdzie doszło do kłótni miedzy poszkodowaną kobietą a jej siostrzenicą, która zadała jej cios nożem w rękę.

Kobieta miała ranę ciętą przedramienia, strażnicy na miejscu udzielili jej pomocy zakładając jej opatrunek.

- Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Ranna kobieta została zabrana do szpitala. Dalsze czynności prowadzi Policja - dodaje G. Grondys.